Promesa

Biuro nieruchomości oferujące kompleksowe usługi dla klientów z Wrocławia i okolic. Doradcy zapewniają pełne wsparcie i bezpieczeństwo podczas procesu sprzedaży, nabycia, bądź wynajmu nieruchomości.

Цілі проекту

Zależało nam na tym, aby użytkownik w łatwy i szybki sposób był w stanie zapoznać się ze wszystkimi oferowanymi usługami, a także miał możliwość skorzystania z różnych form kontaktu. Istotną kwestią było również wdrożenie rozwiązania umożliwiającego sprawne wyszukanie określonych ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości.

наша роль

Stworzona przez nas strona internetowa posiada zaawansowaną wyszukiwarkę umożliwiającą szybkie odnalezienie najlepiej dopasowanych ofert – w zależności od lokalizacji, rodzaju nieruchomości, ilości pokojów, ceny czy powierzchni lokalu. Jednocześnie witryna jest na tyle przejrzysta oraz intuicyjna, że poruszanie się po niej odbywa się bardzo sprawnie.

Визнання та дослідження

Przeprowadziliśmy szczegółowy wywiad, który pozwolił nam poznać oczekiwania naszego klienta. Zebraliśmy również wszystkie niezbędne informacje na temat potrzeb klientów korzystających z usług biura nieruchomości. Na tej podstawie rozpoczęliśmy proces projektowania.

Модель Low Fidelity

Po zebraniu wszystkich wniosków, przystąpiliśmy do opracowania makiety low fidelity. Naszym głównym zadaniem było zaprezentowanie oferty w czytelny sposób oraz umożliwienie szybkiego znajdowania konkretnych informacji.

Макет і анімація High Fidelity

Na tym etapie zadbaliśmy o oprawę graficzną, a także dopracowaliśmy wszystkie szczegóły. Wzbogaciliśmy nasz projekt o pozostałe treści, tak aby tworzyły one spójną całość.

Тестування

Strona internetowa została przez nas sprawdzona pod kątem poprawnego działania. Dzięki temu zminimalizowaliśmy ryzyko pojawienia się błędów i awarii w przyszłości.

Результат

Stworzona przez nas strona internetowa jest intuicyjna i przejrzysta. Rozbudowana wyszukiwarka ofert pozwala szybko i w bardzo prosty sposób znaleźć nieruchomości, które są w najwyższym stopniu dopasowane do konkretnych potrzeb klienta.

Перегляньте сторінку тут: 

Дізнайся, що ще ми можемо зробити для тебе